15:05
למה גברים מעריץ מין אוראלי: שבע הנסיבות העיקריות

עבור רוב, הגברות לא יהפכו את העובדה החדשות למעשה, כל הגברים אוהבים מציצה. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. מסייע זוגות כדי לפתור בעיות בחיי סקסי. גברים אוהבים מציצה מאוד, וזו עובדה. כדי לספק בחור הנאה בלתי נשכחת, יש צורך לעקוב אחר כללים מסוימים. 1 - להחזיק את השיניים שלך.

1 רגשות נעימים 2 אין חוויות מיותרות 3 פנטזיות סקסיות 4 "סקס ללא התחייבות" 5 חוסר אנוכיות 6 peretominance 7 יכולת לכוונן או להירגע

רגשות נעימים

כמובן, זה לא יכול לזרוק גבר פלגמנטיקה! נציגים קומה חזקה לזהות כי רכשה במהלך ליטוף אוראלי שונה במידה ניכרת מאלה שהם חווים במהלך מין רגיל. כמובן!

כולם יודעים שראש הפין לא רק ארוגני, אבל גם חלק רגיש מאוד של הגוף הגברי. בְּ הטכניקה הנכונה של ביצוע מציצה זה שונה מאוד השפעה כי כוחות לחוות יוצא דופן מאוד שונה תחושת מין מסורתית.

אין חוויות מופרזות 2

במהלך המין היומיומי, אדם יכול להפריע כמות עצומה שאלות. זה די זין גדול? יחסי מין ממשיך לא מאוד? הוא יוכל לספק את בן זוגו? בסופו של דבר, האיש לא יכול לעתים קרובות להירגע. עוד דבר - מציצה. אחרי הכל, כרגע הוא לא צריך להבקיע שאלות מיותרות ואתה יכול רק להירגע. אורגזמה יבוא בזמן שהוא הכרחי. ואף אחד לא יהיה נסער אם זה יקרה מהר מאוד.

סקסי בדיוני 3

גברים אוהבים עיניים, ומין לא יוצא מן הכלל. כאן רק אם במהלך יחסי מין הרגילים הם לא באמת רואים, מציצה מראה להם מה קורה "בכל התהילה שלה". התבוננות באיך הגברת היא חבר אוכמניות, יותר מרגש גבר. זה כמו קטן פורנו נעים אבל לא בתצוגה, אבל עם תפקידו האישי! אז מה להסתיר, חבר 'ה כמו סקס "ביגורנית".

שירות ליווי בישראל משולם באופן מושלם. לעתים קרובות, הלקוחות הם בחורים מוצלחים, הם הולכים להופיע בהצלחה במבט אחד בפגישה, לטפל ישירות בהישג יד עם גברת מרהיבה. זה להרוויח זה די די, אז כדי לגמרי לכסות אישית את כל הדרוש.

וענייני אוראלי הם עקרוניים חֵלֶק.

"סקס ללא התחייבות" 4

באופן ספציפי, כך מאפיין את מציצה גברים רבים. היה שם ב המוח הוא שאחרי מין אוראלי זה לא מציאותי להיכנס להריון. אמצעי זה שיטה טובה כדי להסיר מתח, לקבל הנאה ולא לחשוב על "השלכות" בצורה של ילדים לא מתוכננים.

כן, כרגע ניתן יהיה לזכור יותר אמצעי מניעה שונים, החל עם קונדומים וסיום עם הורמונלי גלולות, אבל זוגות רבים עבור אלה או סיבות אחרות לא להשתמש בהם. אמצעי, שיטת ההגנה על ההריון היחיד היא חוק מין מופרע. האם אדם יכול להירגע באופן אחיד מקרה? לֹא. אחרי הכל, הוא חייב להקשיב לרגשותיו כך לא לדלג על הרגע, והוא קשוח.

דבר נוסף הוא מין אוראלי, שבמהלכו אתה יכול להתאמן באופן כללי, הכל להתמקד רק ברגשות שלך. נערות ליווי בתל אביב tkescorts

Nextantity5

סיבה נוספת למה גברים מעריץ מין אוראלי - זהו שיעור חסר עניין. במילים אחרות, זה רגע הגברת מספק את העונג של בן זוגו ואינו מצפה לשום דבר בתמורה. רבים רואים בו ביטוי אמיתי של אהבה וביטחון. ובהתחשב בכך ביטוי כזה נותן רגשות כה נחמדים, זה נראה לגמרי הגיוני ש: כמה מציצה לא אוהבת?

אבל כאן יש היבט אחד מאוד עקרוני: הגברת צריכה גם רוצה להעניק אדם הנאה ולהעריך את מה שהיא עושה. הדרך היחידה הוא יקבל לא רק פיזי, ומוסרית. אחרי הכל, שותף תופס אותו לחלוטין ומאה אחוז!

דומיננטיות 6

רוב החבר 'ה אוהבים להיות "ראשי" במין. נראה היה, מה זה צריך לעשות עם מציצה? אחרי הכל, למעשה, מן השותף ברוב המקרים כאן לא מספיק כי כל "כוח" בידיו של הגברות שלו תלוי. אבל זה לא לגמרי כך. ב זמן אוראלי מלטף אדם עדיין מרגיש בתפקיד הדומיננטי, כי הוא הצליח להכפיף בן זוג ולביט בה. והיא, כיפוף, "עובד" כדי לספק את זה.

היכולת לכוונן או להירגע 7

עוד יותר תודה, אבל עדיין יש מקרים שבהם אדם לא יכול להתחיל סקס מסורתי ללא הכנה "חימום". אז זה בסדר כדי לעורר, הוא צריך גירוי פעיל של הפין לא יד בלבד, ואת הפה שלי. ברגעים כאלה, השותף מרגיע, עייפות, אימה, מתח ומניעת הזקפות אחרות גורם רחוקים מאחור לְתַכְנֵן. והאיש רוכש אמון משלו.

כמו כן, מציצה היא בחירה טובה של חג קטן ב בין יחסי מין. בין משמרות תנוחות. או קרוב יותר לכיוון. כל פרה עצמה מחליטה איזה מהאפשרויות האפשריות שהם אוהבים ביותר.

בהתבסס על האמור לעיל, מתברר למה גברים מעריץ סקס אוראלי.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכואנליטיקאי. זה אושר על ידי נתונים סטטיסטיים, לפיה 94% מהגברים הגיבו בחיוב שאלה "האם אתה אוהב סקס אוראלי?-.

לספק מטרות משלך בישראל רק אם אתה ילדה אלגנטית מרוסיה. לעבוד בישראל היום בפנאי. גבירותיי מראה המודל יוצעו לבנות קריירה בליווי. עבור "תאריכים" ביחסים עם אדם מישראל כדי להרוויח חודש מ -5600 יורו.

אבל יש כזה מיוחד? למה גברים מעריץ סקס אוראלי? זה קל להעמיק בנושא זה כדי למצוא תשובות לאלה המעוניינים שאלות.תוכן מתאמנים זמן Mitin Dama Golubit חצי חבר ספוגים, שפה, הוֹשָׁב,.

אפילו מגע הקטן ביותר של עור נדיב על השיניים יכול לספק כאב חמור. 2 - שפע של תנועות של השפה. יש צורך להפוך ראש חבר, ולא רק לעשות תנועות שגרתיות למעלה למטה. אני גם ממליץ לנסות טכניקה ואקום - לנסות למצוץ את הראש כמו chup. עצה נוספת היא גירוי נוסף של חבית של חבר היד, כמו באוננות. במתחם זה יעזור לאדם לנסות פשוט רגשות בלתי רגישים.

Просмотров: 4388 | Добавил: trinaikvcbenck | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar